• Обновено
132ft Божиќ Светла Украси Отворено, 1280 LED 8 Режими Завеса Самовила Светла со 240 Капки,Приклучок во Водоотпорен Тајмер Мемориска Функција за Празник Божиќ Свадба Партиј

132ft Божиќ Светла Украси Отворено, 1280 LED 8 Режими Завеса Самовила Светла со 240 Капки,Приклучок во Водоотпорен

Оценката:
DEN 2399.76

Тековен
Во магацинот.

2022 надгради Божиќ Декорација Мраз Светла✔Овие највисоко оценет Мраз String Светла се 132ft долго со 240 капки, и тие функција 1280 квалитет кристално јасна led светла.Можете да поврзете дополнителни 66ft долго лента за поголем украсување проекти премногу.ВИСИ ОД ПОКРИВОТ ЛИНИИ, ТРЕМОВИ ОГРАДИ И ОГРАДИ,ТОА ВЕДНАШ ЌЕ СЕ ТРАНСФОРМИРА ВО ВАШАТА ДЕКОРИРАНИ ПРОСТОР ВО ЗАБАВА, ОПУШТАЊЕ, ПРИЈАТНА И СВЕЧЕНА!. 8 Начини За Cozyre безбедно да се користи во внатрешноста околу вашиот елка, венци, и garlands.Енергија efficent : Употреба до 75% помалку енергија и траат 25 пати колку долго.ШИРОКА ПРИМЕНА : .Мраз Светла често се користат за декорација на прозорецот, дек оградата, оградата линии,уб, клуб,концерт, сала, кабаре, модна ревија, танц, фаза, хотел и комерцијална зграда итн. 2022 надгради Божиќ Декорација Мраз Светла✔.Должина : 132ft долго со 240 drops Number на led : 1280 Material : Издржлива Пластика+Copper Cable боја : Транспарентна White Lead Кабел : 9.84 ft(3m).Answer : ___________________________ Note : адаптер и приклучете не се водоотпорни,ве молиме некои заштити за тоа.Нашиот бренд XURISEN, специјализирани во затворен и отворен string осветлување за повеќе од дваесет години, а ние нудиме повеќе мраз string светла,светла ѕвезда,сите видови на фестивалот осветлување производи од секој продавач на пазарот.Нашата цел е да се обезбеди повисок квалитет, поголема ефикасност и енергија-заштеда на осветлување производи.Нашиот тим на осветлување експерти се работи со секоја комбинација на отворено string светла имаме и овие светла исто така се користи од страна на илјадници професионални светлина монтери низ САД

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.