• Обновено
Отворено String Светла LED 150FT Водоотпорен Тешки-Должност Патио Светла String со 50 Dimmable Shatterproof Пластични Lumiled Светилки(5 Екстра) за Gazebo Пергола Бистри Свадба Светла Connectable

Отворено String Светла LED 150FT Водоотпорен Тешки-Должност Патио Светла String со 50 Dimmable Shatterproof

Оценката:
DEN 1919.76

Тековен
Во магацинот.

150 FT ОТВОРЕНО ПАТИО STRING СВЕТЛА СО LED LUMILED СВЕТИЛКИ се СОЗДАДЕ ЕГЗОТИЧНИ ГРОЗДОБЕР БИСТРИ АМБИЕНТ - Патио String Светла создаде "ИТАЛИЈАНСКИ СТИЛ" БИСТРИ Амбиент за Романтична Свадба прием,роденден партии отворено во патио дворот со право гроздобер топол сјај string светлина,submerging себе си во стариот свет бистри со семејствата и пријателите.Поставите вашиот пергола Gazebo светла за да уживаат во незаборавни СКАРА или Ресторан.НАДГРАДИ ВОДООТПОРЕН ОТВОРЕН STRING СВЕТЛА ЗА НАДВОРЕШНИ целата ГОДИНА - Умре-кастинг отворено виси sockets влакно го издржат повеќе extrem временските услови,по влажни локација,сува пустина,солено морскиот брег и снежните површини.Индустрија-водечки кабелот значи вистински "ТЕШКИ" за отворено патио тремот светлата на целата година.SHATTERPROOF LED СИЈАЛИЦА STRING СВЕТЛАТА РАБОТАТ СО DIMMER ПОСТАВИТЕ ВАШЕТО РАСПОЛОЖЕНИЕ И АТМОСФЕРА - Силен ветар отворено не може да се скрши LED shatterproof пластични светилки во патио дворот gazebo,самоуверено ја напушти string светла отворено на екранот за да уживаат во забави,mouse, свадба танцување,пиење и говор со dimmer да се заклучи прекрасно расположение спомени под топла не-огромна светлина string(Забелешка : Dimmer не се вклучени).ETL ЗАВЕРЕНА ВОДООТПОРЕН LINKABLE ОТВОРЕНО СВЕТЛА STRING LIGHTS - за Повеќе безбедно влакно ETL наведени за деца и домашни миленици со непрекинат пластични светилки додека играте,социјална зборува и средба со семејствата и пријателите.Внатрешна декорација се повеќе популарни,користете декоративни атмосфера поставите string светлина за Барови,Балкон и ресторани со вдп приклучок поврзете до 15 насоки за да ги покријат сите потреби.ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ & ДОВЕРБА НА НАШИТЕ LED STRING СВЕТЛАТА на ОТВОРЕНО - Вашето задоволство е нашиот приоритет,можеме да ви понудиме неправилност или замена на дел со било кое прашање.Ние ќе ви одговориме во 12 часа 7x24.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.