• Обновено
Сјај Компанија 4114CR Внатрешна/Надворешна Правоаголна Хидро-TEX Заврши, Чили Црвена Страна на Маса

Сјај Компанија 4114CR Внатрешна/Надворешна Правоаголна Хидро-TEX Заврши, Чили Црвена Страна на Маса

Оценката:
DEN 1751.76

Тековен
Во магацинот.

ТРАЕН УБАВИНА И ИЗДРЖЛИВОСТ - Нашите Правоаголна Страна Маси се направени со природна убавина и издржливи структура.Направена со вистински cedar дрво што е познат по неговата природна отпорност на влага, распаѓање и инсекти штета.Нашиот комерцијален ХИДРО-TEX заврши додава екстра слој на отворено заштита.Квалитетот патио мебел кој е направен да уживаат!.ПРОСТРАНА СКЛАДИРАЊЕ И ПРЕНОСНИ - Пространа правоаголна дрвена маса е да ги собере сите на вашите пијалоци и грицки.Горните и долните полици за складирање може да се сместат повеќе предмети отколку обичните патио крајот табела.Преносни и лесни во дизајн, удобно да го носат овој дрвена маса било каде да се забавува пријатели и семејства за забава викенд се заедно.БРЗО И ЛЕСНО СОБРАНИЕТО - Нашите правоаголна страна табели се еколошки безбедно и лесно да се стави заедно.Секоја единица е делумно пред насобраните и доаѓа со ' рѓа отпорни на хардвер кој овозможува брза инсталација во минути.Производ Димензија : 19.75"L x 14"W x 19.75"Х Тежина Капацитет 35 КГ.Табела Врвот мерење над 24" дијагонално, со дополнителни складирање полица под.ЗАТВОРЕН ИЛИ ОТВОРЕН МЕБЕЛ - Подобрување на вашиот внатрешен или надворешен прилагодувања со оваа прекрасна Правоаголна од Страна на Маса.Заврши со текстура заврши дека ја нагласува природната убавина на дрво и чисти без напор со сапун и вода.Нашите ексклузивни заштитен ХИДРО-TEX заврши зајакнува отпорноста на вода и УВ штета, гребнатини, и пилинг.Уживајте во вашиот живот повеќе удобно со квалитет, патио мебел.ЕДНОСТАВЕН, НО СТИЛСКИ - Направи животот поудобен со вашата сопствена Правоаголна од Страна на Маса.Нашите патио мебел се познати по својата софистицираност и шарм.Овој мулти-функционални Правоаголна од Страна на Маса е совршен прилог на било пред тремот patios, backyards, канцеларии, и соби.Бои : Чили Црвена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.