• Обновено
Unicra Невестата Кристал Свадба Коса Чешел Злато Булчински Страна Чешел Косата Парче Шампањ Кристал Коса Accessorie Коса, Накит, за Жени и Девојчиња (Злато)

Unicra Невестата Кристал Свадба Коса Чешел Злато Булчински Страна Чешел Косата Парче Шампањ Кристал Коса Accessorie

Оценката:
DEN 279.84

Тековен
Во магацинот.

Рачно изработени свадба коса чешел околу големина : една големина, Сребро коса парче во уникатен дизајн и одлична изработка, направени од шампањ кристал .П : Зошто тоа не може да остане во мојата коса?.A : Пред да се носат pls направи некои фризура прво, чешел е најмногу за декорација повеќе елегантна и убава.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.