• Обновено
Дрвени Телефон Стојат на Биро - iPhone Дрво Носителот - Орев Мобилен Телефон/Таблет Стои со Епоксидна Лист

Дрвени Телефон Стојат на Биро - iPhone Дрво Носителот - Орев Мобилен Телефон/Таблет Стои со Епоксидна Лист

Оценката:
DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

✅Тоа е функционален.IPhone биро стојат гарантира стабилна позиција на телефонот на маса.На совршено полиран рабовите ќе не нула вашиот телефон или на маса на површината.Масата стои има отвор за полнење кабел, значи кабелот нема да се наведнуваат или да се прекине. ✅Тоа е разноврсна.Моделот на вашиот телефон игра никаква улога - i Phone станица за полнење ќе се вклопи во било која од тоа.Можете да ја користите дури и за мали таблети (на пример, i Pad mini). ✅Тоа е еко-пријателски.IPad стои се направени од тврдо дрво (орев дрвја).Производителот, исто така, го враќа шумски насади : 50 продаваат стои = 1 засадат дрво. ❤️Тоа е рачно изработени.Рачно изработени е долго-траен тренд.Мобилен телефон стојат задржува магистерски фантазија, расположение, и дел од неговата или нејзината душа.Детали направени од сјај-in-the-dark материјали е навистина уникатна.Можете да се види каде се вашите gadget дури и во вечерните часови. ✅Тоа е Европски квалитет.Мобилен телефон носителот беше со цел да се задржи вашата workspace совршено организирани, да се молам на око, и, генерално, да направат вашиот живот полесно.Дрвена маса мобилен телефон-застане е малку манифестација на грижата и ќе биде одличен машки и женски роденденски подарок.Благодарение на своите стилски изглед и висок квалитет на перформанси, таа ќе стане соодветен дом или канцеларија додаток.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.