• Обновено
Elk Шума Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот 360°на Ротација Прст Прстен Стои со Кука Компатибилен со Повеќето Телефони, Таблет и Случајот

Elk Шума Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот 360°на Ротација Прст Прстен Стои со Кука Компатибилен со Повеќето

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Подобрување На Телефон Зафат : Телефонот Ѕвони Зафат Има Уреди Цврсто, Го Спречува Вашиот Телефон Од Намалувањето & Го Намалува Ризикот Од Кражба, Додека Сте Оперативни Телефонот Или Со Земање Photoes.Силна Adhesiveness Прст Прстен Зафат : Висока Вискозност, Силно Лепливи Adhensive Прави Сигурни Прстен Биде Цврсто Прикачен На Задната Страна На Вашиот Телефон/Таблет.На Неколку Леплива Остатоци Лево По Detaching Може Да Се Избрише Надвор Од Триење На Алкохол Лесно.Мулти-Функционални Телефонот Стои : Може Да Се Користи Како Прстот,Автомобил Планината Носителот,А Потпирачот И Кабел Winder.Не Само Спречите Телефонот Да Падне Од Раце,Но Исто Така Бесплатно Вашите Раце Кога Го Користите Вашиот Мобилен Телефон.Флексибилни Ротација : Телефонот Зафат Поддржува 360 Степен Ротација И 180 Степен Нервира.Можете Слободно Задржете Го Вашиот Телефон Во Било Агли.Уживаат Во Повеќето Удобно Позиции И Агли На Гледање, За Да Се Види Филмови И Видеа.Подобрување На Вашиот Една Рака Операција Искуство : Можете Да Го Користите Вашиот Уред Со Само Една Рака Лесно И Безбедно.Компатибилен Со Било Кој Паметен Телефон.Стандард Логистика Превоз 8-15 Дена.Препорачана Логистика Превоз 5-12 Дена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.