• Обновено
Таблета Стојат Носителот, Таблет Носителот Широко се Користи Широк Компатибилност за Статистика за Дома за Dorm

Таблета Стојат Носителот, Таблет Носителот Широко се Користи Широк Компатибилност за Статистика за Дома за

Оценката:
DEN 1459.20

Тековен
Во магацинот.

Висина Прилагодливи : Овој таблет стојат поддржува висина прилагодување и ви овозможува да ја прилагодите на агол и да се најде на повеќето удобно агол на гледање.Широк Компатибилност : Овој таблет стојат совршено работи со е‑читачи, паметни телефон и таблети од големината се движи од 7 до 13 инчи.Свитлива Дизајн : Овој таблет стојат носителот може да биде не може да биде целосно укината во џеб големина, која е простор за заштеда на енергија и лесно да се носат.Широка Примена : Овој таблет стојат држач е погоден за да го остварите повикот, видео-конференција, гледате видео, некои веб-сајтот на прелистување и читање итн.Висока Стабилност : Овој таблет стојат носителот со antislip дизајнот е направен од премиум ABS и алуминиумски легури, која е стабилна и издржливи.Функција : 1. Свитлива Дизајн : Овој таблет стојат носителот може да биде не може да биде целосно укината во џеб големина, која е простор за заштеда на енергија и лесно да се носат.2. Висина Прилагодливи : Овој таблет стојат поддржува висина прилагодување и ви овозможува да ја прилагодите на агол и да се најде на повеќето удобно агол на гледање.3. Широка Примена : Овој таблет стојат држач е погоден за да го остварите повикот, видео-конференција, гледате видео, некои веб-сајтот на прелистување и читање итн.4. Широк Компатибилност : Овој таблет стојат совршено работи со е‑читачи, паметни телефон и таблети од големината се движи од 7 до 13 инчи.5. Висока Стабилност : Овој таблет стојат носителот со antislip дизајнот е направен од премиум ABS и алуминиумски легури, која е стабилна и издржливи.Како да го Користите : Земајќи од производот и почнете да ги користите.Спецификација : Предмет Тип : Таблета Stand Material : ABS, алуминиумски Легури и Silicone Color : Black Applicable Големина : во рок од 7 до 13 Inches Specs : Универзална Компатибилност, Ова Стои Работи Совршено со Било кој Телефон/E-reader/Таблет и Сл.Карактеристики : Мулти Агол, Висина Прилагодливи, Стабилна Здрав Стојат и Nonslip Дизајн Пакет Листа : 1 x Tablet Застане.

Параметри на производот

Item Type:
Tablet Stand
Material:
ABS, Aluminium Alloy and Silicone
Color:
Black
Applicable Size:
within 7 to 13 Inches
Specs:
Universal Compatibility, This Stand Works Perfectly with Any Phone/E-reader/Tablet Etc.
Features:
Multi Angle, Height Adjustable, Stable Sturdy Stand and Nonslip Design
Package List:
1 xTablet Stand :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.