• Обновено
Honsky Солидна Преносни Универзална Алуминиум Десктоп Биро Стојат Рацете Слободни Мобилен Паметен Мобилен Телефон Носителот Таблета Екранот Стојат, Розово Злато

Honsky Солидна Преносни Универзална Алуминиум Десктоп Биро Стојат Рацете Слободни Мобилен Паметен Мобилен Телефон

Оценката:
DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

ЛЕСНИ Боја : Розово злато.Одличен подарок за денот на вљубените мајки ден татковци ден назад на училиште роденден на денот на благодарноста, порибување stuffer за Божиќ.ЗОШТО ДА ГО ОДБЕРЕТЕ НАС? . - ТЕШКИ : Изграден во трајни алуминиум. - УДОБНО ГЛЕДАЊЕ : Поддршка на двете хоризонтални s ден, Мајки ден, Роденден, денот на Вљубените, куќа партија.Пакување Листа : . 1 * Honsky Преносни Алуминиум Биро Застане.Компатибилност : Универзална за 4-10 инчи паметни телефони,таблети или e-читатели.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.