• Обновено
Американската Пит Бул Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Свитлива Таблета Биро Носителот Компатибилен со Сите Паметни Телефони

Американската Пит Бул Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Свитлива Таблета Биро Носителот Компатибилен со Сите

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал Опис : Пластични + Алуминиумски Легури + Акрилик Печ.Стилски и стабилна таблета држачот за маса, кревет и канцеларија.Прилагодливи мобилен телефон стојат одговара за Lectrus таблети, таблети, мобилни телефони, итн.Прилагодливи мобилен телефон стојат носителот и таблет стојат може лесно да се прилагоди на повеќе агли на гледање врз основа на вашите потреби.Земете го со вас everwhere одите и ставете ја на кревет, работна маса, дом, канцеларија.Овој телефон носител е совршен придружник за патување, само да се повлече од заградата на задната страна за да се види симнат филм на авионот.Со тоа, вашиот живот ќе ви биде полесно и повеќе преносни.Овој мобилен телефон носителот има широк спектар на користи и прекрасни дизајни.Тоа е совршен подарок.Изборот на прилагодливи мобилен телефон носителот на Божиќ, Нова година, и партиите ќе биде најголема грижа за пријатели и семејство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.