• Обновено
YouCustomizeIt Племенски Дијамант Стигнале Куче Поводник (Личен)

YouCustomizeIt Племенски Дијамант Стигнале Куче Поводник (Личен)

Оценката:
DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

Сместување, пластична рачка со прилагодување на двете страни.Црна поводник со гром snap затворач.Стигнале заклучување поводник.Достапен во три големинимали(10), средна (16) и големи (20).Поголем големина вклучува поголем затворач.Вашето куче не треба да страв неговиот/нејзиниот поводник, наместо тоа, го прилагодите овој ослободувачка, стигнале куче поводник кој им овозможува на вашето куче да се модерно потфат подалеку од вас, додека останатите сеуште под контрола.На поводник е пластична рачка е сместување на твојата контрола и го прикажува вашиот прилагодување на двете страни.Куче поводник, исто така, се карактеризира со традиционална гром snap клип, за лесно да прицврстување на вашиот пес е јака.На поводник и поводник се справи со себе и двата се во црна боја.Со три различни големини за да изберете од,, вие ќе бидете сигурни дека да се најде еден кој соодветно одговара на вашето куче.Нашата мала големина, мерење на 10 метри, е погодна за кучиња до 30 фунти, додека нашите средни мерки на 16 метри и одговара на кучињата до 50 килограми.Нашата најголема големина е 20 метри, и може да го поддржи кучиња до 100 килограми.За лесно чистење, ви препорачуваме да ги симнат вашиот сопствен куче поводник со влажна крпа или партал.Ако поводник себе бара подлабоко чистење, ние препорачуваме чистењето тоа од страна на рака, со благ сапун.Дизајн Прикажани : Племенски Дијамант (#67615)Карактеристики : ==================================== * Сместување, пластична рачка со прилагодување на двете страни * Црна поводник со гром snap затворач * Стигнале заклучување поводник * Достапен во три големинимали(10), средна (16) и големи (20) * Поголем големина вклучува поголем затворач * Направен за вас во USACare Инструкции : ==================================== * Ги надолу со влажна крпа * Чистење поводник од страна на рака, со благ сапун.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.