• Обновено
Aspen Милениче Стигнале Куче Поводник

Aspen Милениче Стигнале Куче Поводник

Оценката:
DEN 276.00

Тековен
Во магацинот.

Користи патентирана "активира"-стил индекс прст контрола за брза акција, наместо на стандарден палецот контрола.Метежот-слободен влезот чува поводник webbing од добивање на заклани во внатрешноста на домување.Овој лесен поводник е ергономски дизајниран за удобно да се вклопи во секоја рака.Секој стигнале доаѓа со бесплатни О-Прстен за безбедност јамка јака.Small & medium leashes се corded, но голем поводник има широк webbing за зголемување на силата & контрола.На Aspen Милениче Стигнале Поводник нуди врвен комфор, удобност и безбедност на секое одење, дури и за поголеми кучиња.Едноставен потребен ви овозможува да одлучат за точниот износ на поводник вашето куче има, водење контрола на прошетка во вашите раце.Едноставно се повлече чкрапалото да се запре поводник од издолжување да се задржи вашето куче на точно растојание сакате!Мека, удобност зафат се справи со е ергономски дизајниран за да се олесни притисокот во рака.Small & medium leashes се corded, но голем поводник има широк webbing за зголемување на силата & контрола.Мали - 16' Олово - (Кучиња до 18 кг) Средно - 16' Олово - (Кучиња до 44 кг) Големи - 16' Олово - (Кучиња и до 110 кг).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.