• Обновено
XtremeAmazing Алуминиум Автомобилската Вода Црево Фитинг Замена за BMW 335i 335xi 135i 325i 330i

XtremeAmazing Алуминиум Автомобилската Вода Црево Фитинг Замена за BMW 335i 335xi 135i 325i 330i

Оценката:
DEN 287.52

Тековен
Во магацинот.

Го Заменува Производителот Дел Број : 11537541992 , 11537544638. Се вклопува 3.0 L твин-турбо N54 (3.0-литарски твин турбо) мотори 335i, 335xi, 135i и N53 (3.0-литарски не-турбо) 2006 - 2010 325i, 330i, 525i, 525xi, 528i, 528xi, 530i, 530xi и N20 (2.0-литарски турбо) Z4 2013-и N52 X3. Оваа фитинг, исто така, се вклопува во следната генерација N55 мотори во сите шасија.Пакет Содржина : 1 x Вода Црево Фитинг , 1 x Нерѓосувачки црево стегач , 1 x О-Прстен.Се вклопува 3.0 L твин-турбо N54 (3.0-литарски твин турбо) мотори 335i, 335xi, 135i и N53 (3.0-литарски не-турбо) 2006 - 2010 325i, 330i, 525i, 525xi, 528i, 528xi, 530i, 530xi и N20 (2.0-литарски турбо) Z4 2013-и N52 X3. Оваа фитинг, исто така, се вклопува во следната генерација N55 мотори во сите шасија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.