• Обновено
Портер Кабел PUS38G 3/8 Тапацир Staples 3/8 Круна - 10.000 Евра За Кутија

Портер Кабел PUS38G 3/8 Тапацир Staples 3/8 Круна - 10.000 Евра За Кутија

Оценката:
DEN 419.52

Тековен
Во магацинот.

За staplers дека прифати тип C staples. 10,000 по пакет.Одговара на Моделот Кабел PUS38 G, BEA71; Atro 72, JK670. На Портер-Кабел PUS38 G е пакет од 10.000 22-Мерач 3/8-Инчен Тапацир Staples.Стејплс во PUS38 G работа во различни главен пиштоли, но се идеални со Портер-Кабел US58 Тапацир Спојувач, бидејќи на нивните 3/8-инчен круна.На PUS38 G Staples се prefect за прикачување ткаенини за мебел за upholstering апликации.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.