• Обновено
Лулка Коњ со Рачка и Јаже Бројки, Природни, 61 x 15 x 63 см (Референца: FD-174854)

Лулка Коњ со Рачка и Јаже Бројки, Природни, 61 x 15 x 63 см (Референца: FD-174854)

Оценката:
DEN 2879.76

Тековен
Во магацинот.

Производителот гаранција може да не се применува.Продуктната линија : фигури DT Лулка Коњ.Материјал : справи и јаже.Димензии : 61 x 15 x 63 cm.Производителот референца : FD-174854. Една од водечките компании во увоз и извоз на мебел, подарок, дома, декорација, канцелариски материјал и играчки основана во Барселона.Природни лулка коњ се справи со јаже 61 x 15 x 63 - DT производ од слика линија.Лулка Коњ Материјали : справи и јаже Природна боја на Производот димензии : 61 x 15 x 63 cm.Производителот референца : FD-174854.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.