• Обновено
Quinny Ограничено Издание Lela Се Зголеми Зуи 3 Тркала Шетач

Quinny Ограничено Издание Lela Се Зголеми Зуи 3 Тркала Шетач

Оценката:
DEN 14399.76

Тековен
Во магацинот.

Користите од 6 месеци до 45 кг.Реверзибилна седиште е свртен кон родител или дава поглед на светот напред.Компатибилен со Quinny Tukk свитлива превозникот и Макси-Cosi младата автомобил седишта, адаптери вклучени.Се одвива автоматски.Дизајнер Lela Роуз го користи нејзиниот карактеристичен стил на дизајн на оваа limited Edition Quinny Зуи шетач.Севкупниот дизајн на оваа шетач мешавини урбан шик со класичен современ допир.Око фаќање дизајн вклучува многу мали thumbprints кои ги опфаќаат внатрешни работи ткаенина.Својот единствен револуционерен компактен виткање систем овозможува Зуи да се расплетува автоматски на допир на раката.На 360 степени lockable пред вртливата тркала овозможувајќи максимална стабилност и маневрирање.Карактеристики : Напред или назад соочуваат со седиште Со 2 позиција recline седиште Прилагодливи подложка за нозе Висина прилагодливи pushbar Accommodates дете до 45 кг.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.