• Обновено
CAMVATE Мулти-Функција Монтажа Плоча Сирење Плоча со 1/4-20 и 3/8-16 Врски

CAMVATE Мулти-Функција Монтажа Плоча Сирење Плоча со 1/4-20 и 3/8-16 Врски

Оценката:
DEN 288.00

Тековен
Во магацинот.

Алуминиум Легура Изградба.Димензија:30мм X 108mm.Тоа е сорта на 1/4-20 и 3/8-16 навој дупки.Камерата pate доаѓа со индустриски стандард 1/4"-20 и 3/8"-16 завртка дупки, кои го прават тоа можно да се качи на било 1/4"-20 и 3/8"-16 додатоци.Работи со : LILLIPUT Монитори (FA1011,FA1013,669 HB,669 GL,869 GL & 619 AH,819 AH).Нето Тежина : 35g.Пакет Се Вклучени : . 1 x Мулти-функција Монтажа Плоча Сирење Плоча.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.