• Обновено
Не се Лизга Чорапи Болница Чорапи со Костец за Жените Зафат Чорапи за Жените Меки Чорапи со Костец за Жените Пантофли Чорапи

Не се Лизга Чорапи Болница Чорапи со Костец за Жените Зафат Чорапи за Жените Меки Чорапи со Костец за Жените

Оценката:
DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Машина За Миење. [Материјал] : висококвалитетен полиестер и spandex, направи нашата нејасни чорапи ултра мека, пријатна, топла и растеглив.Давајќи им на вашите нозе максимална атмосфера и одржување сте топло во ладно дена, меки чорапи заштитете го вашиот пети, глуждот и единствена, да ги Задржи доволно температурата на телото да се направи вежба за побезбедно.Машина Перат. [Не се лизга] : Деликатна точка костец на единствена обезбедува доволно зафат, ви овозможува лесно прошетка, или бидете на мазни земјата.Висок квалитет точка костец се трајни и применливи, ви помага да се задржи рамнотежата и не вежба. [Завиткување Дизајн] : Со исклучителна пета и единствена крои, нашите атлетски чорапи ви даде доволно поддршка и завиткување, помага да се подобри вашиот стабилност за време на вежбање.Лесно да се стави на и полетување, погодна за секојдневно носење. [Примена] : Совршено опрема за внатрешна вежби, јога, пилат, џогирање, танцување..или со секојдневно носење.Погодна како болница чорапи, спортски чорапи, меки чорапи, пантофли чорапи.. Во дневната соба или во спалната соба. [Подарок Избор] : Топлите, меки, pratical, пријатна чорапи е совршен избор за подарок Божиќ, Роденден, денот на Вљубените, ден на Мајката, Таткото

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.