• Обновено
Aniywn Лето Вест Блузи,Жените Без Ракави Печати Кошула,Лабава О-Вратот На Повик Блузи Блуза

Aniywn Лето Вест Блузи,Жените Без Ракави Печати Кошула,Лабава О-Вратот На Повик Блузи Блуза

Оценката:
DEN 127.68

Тековен
Во магацинот.

✿Материјал : Полиестер. ❤️ Внимание ве Молиме : Нашите големина е Азија големина, Азија големина е за две димензии помали од НАС големина.џемпер јакни за жените плус големина деца џемпер девојки e џемпер џемпер деца девојка џемпер мажите џемпер нови џемпер со џебови за жените џемпер блузи џемпер реставратор џемпер клип јакна.чипка комбинација кратко sleeve блузи т-маица за обичните жени, плус големина chiffon v деколте, туника блуза жените дами backlesslong ракав вечер партија облечи секси нерегуларни солидна strappy краток фустан жените долг ракав блуза. ❤️ Ние ќе се обезбеди најдобар и искрена служба за вас.Ние ќе ги ажурира нашите производи секојдневно, ве молиме да обрнете внимание за да нашата продавница. ♥♥ Големина Детали(1"=2.54 см) : ♥♥Големина : S Биста : 86 CM/33.9" Должина : 64cm/25.2" ♥♥Големина : M Биста : 92 CM/36.2" Должина : 65cm/25.6" ♥♥Големина : L Биста : 98 CM/38.6" Должина : 66cm/25.9" ♥♥Големина : XL Биста : 104 CM/40.9" Должина : 67cm/26.4" ♥♥Големина : XXL Биста : 110cm/43.3" Должина : 68cm/26.8" ♥♥Имајте на ум : ❀ ве Молиме споредете ја големината на табелата внимателно пред цел.Нашата големина е Азија големина, Азија големина е за две димензии помали од НАС големина. ❀ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение (1 cm=0.39 инч,1 инч=2.54 см) ♥♥Услуга : ❀ Ако имате било каков проблем во врска со нашите предмети, ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме услуга за да ги решат вашите проблеми. ❀Ако сакате повеќе производи, ве молиме кликнете на врвот продавница име-Aniywn , исто така можете да ни кажете од страна на e-mail сакате стил, ние ќе се обидеме да ви помогнеме.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.