• Обновено
Onsinic 1 Компјутер Фудбал Мувла Фудбал Кујна Печење Алатки за Правење Чоколадо Бонбони Шеќерна Паста Торта Декорирање

Onsinic 1 Компјутер Фудбал Мувла Фудбал Кујна Печење Алатки за Правење Чоколадо Бонбони Шеќерна Паста Торта

Оценката:
DEN 348.72

Тековен
Во магацинот.

Направен од дебела поликарбонат транспарентна пластика, со што овие калапи отпорни на топлина.Фудбал мувла може да се користи за да се направи чоколадо, желе пудинг, бонбони, сапун, мраз, итн.Здрав и здрав, ви обезбеди со сите детали на дизајнот.Издржливи и обновливи поликарбонат чоколадо мувла високи потпетици, издржливи.Опис : Материјал : Polycarbonate Color : Transparent Pattern : Football Package Вклучува : 1 PC * mold Notes : â€"â€"â€"â€"â€"â€"â€"1. Поради различни конфигурации на компјутерски монитори, ќе има одредена разлика во бојата.2. Податоците мерени рачно има грешка од 1-2cm.3. за вашето разбирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.