• Обновено
Onsinic 1 Компјутер Силикони Торта Мувла Божиќ Дедо Мраз Елени Печење Алатки Кујна DIY Фондан Декорации

Onsinic 1 Компјутер Силикони Торта Мувла Божиќ Дедо Мраз Елени Печење Алатки Кујна DIY Фондан Декорации

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

ღ Многу погодни за употреба со избор на јадење и јаде материјали, вклучувајќи и шеќер паста, petal паста, марципан или занает глина. ღ Лесен за употреба и чисти, тоа може да се мијат во машина за миење садови.Тоа може да се мијат со рака или со машина. ღ Материјал : Направени од храна одделение издржлива пластика. ღ ви Овозможува да направите убави дизајни за свадби, родендени, годишнини, денот на Благодарноста, Божиќ или други .Направи колачи со семејството или пријателите.Ајде да уживате во забавата на DIY. ღ Божиќ тема : , вклучувајќи снешко, снегулка, елка, елка лист, Божиќ холи, санки и слично.Боја : испрати во random Product Големина 12.8*7*1.2 cm Product тежина 73g Product Материјал Храна-одделение Silicone Package Вклучуваат : 1 PC*Силиконски Калап.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.