• Обновено
6 Pack Зачин Рек Организатор Ѕид Монтирани со 415 Етикета, Леќата Организаторот за Провизии Врата, Шкафот и Кујната Кабинет -- Лебди Полици за Складирање за Кујна, Бања, ?

6 Pack Зачин Рек Организатор Ѕид Монтирани со 415 Етикета, Леќата Организаторот за Провизии Врата, Шкафот и

Оценката:
DEN 983.76

Тековен
Во магацинот.

[Материјал] - Зачин решетката е направен од цврст пауловнија дрво и здрав метал.Површина третман го прави дрво делови деликатна, влага доказ и отпорност на триење.Боени обезбедува метал анти- ' рѓа и анти-нула. [Димензија] - Мерки околу 16" L x 4.5" W x 2.8" H (Секој). 4.5" полица ширина што е доволно за да содржи 2 реда зачин тегла .Идеална големина одговара за кабинет, ковчегот, провизии врата, над шпорет или монтира на ѕид. [Зачин Labels & Маркер] - Секој зачин полици доаѓаат со 340 пред печатени етикети, 75 празно етикети и Свој DIY креда маркер.Етикети може да се држи на спајс тегли или дрво одбор да го признае зачин. [Задржи Организиран] - ѕидот виси зачин рек чувајте ги сите на вашиот зачин ѕид организирани.Знаете вашиот објект на локација на прв поглед и лесно да се постигне во рок од рака.Да се избегне преполни кабинет или countertop кога готвење, заштеда на скапоцени простор, давајќи ви среди кујната. [Прилагодливи Растојание] - Секој ѕид монтирани зачин решетката е индивидуално.Можете да ја прилагодите растојанието помеѓу зачин рек како што е потребно.Овозможи видови на објектот за да се зачуваат.Се исполнат различни кујна складирање треба како зачин шишиња, тегли, мирудии и зачини во лесно очите и да го достигне кога готвење или печење. [Мултифункционален] - полица не само што може складирање зачин тегли во кујната.Тоа исто така може да се користи како подвижна полица за дневна соба, бања, спална соба, канцеларија да содржат мали цвет садови, колекционерски предмети, фотографии, toiletries, крпи и така натаму. [Гаранција] - Нова Англија Приказни е основана во 1987 година во Бостон и сега lactated на Taunton.Ние нудиме живот време гаранција за нашиот секој еден производ, колку што ќе купите директно од нас.Монтирани на кабинетот, плакар, шкафот или виси на ѕидот на кујната, провизии, над шпорет да се задржи зачин и organized Rustic дрво жито совршено се вклопува со црна мат боја.Едноставен и елегантен, додавајќи селски чувствуваат до вашиот дом.Оваа решетката е погодна за многу места во вашиот дом.Не само тоа е добро партнер во кујната, исто така, одговара за својата студија, дневната соба и спалната соба.Тоа може да се користи за да се одржи украси и мали предмети.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.