• Обновено
Возен Количка Количка Убавина СПА Салон за Складирање Опрема Машина Организатор Стојат

Возен Количка Количка Убавина СПА Салон за Складирање Опрема Машина Организатор Стојат

Оценката:
DEN 1559.52

Тековен
Во магацинот.

【Солиден Алуминиум + ABS Структура】 : Многу издржливи, салонот количка се направени од високо-квалитетни ПВЦ и алуминиумски легури материјали, ќе не ' рѓа како метал; само чистење со млаз вода. 【Професионални Салон Количка Со Полица】пространа панел без прегради, плус екстра полица, голема убавина опрема, и мали шишиња, лименки може да биде ставен на тоа да се зголеми употребата на. 【Тешки-Должност Struction】Изграден да трае, алуминиум рамка.Чиста тенок дизајн на простор за заштеда на енергија за складирање. 【Лесно да се Инсталира】 : косата количка има едноставна структура и ги вклучува сите додатоци; коса solon количка може да биде поставување во неколку минути со инструкции. 【Едноставен и Модерен Стил】 : тркалање количка има едноставна структура и елегантен изглед, погоден за повеќето стилови и е широко се користат во домовите, спални соби, тоалет, перење соби, салони за убавина, итн.Опис : Вие не може да се најде нешто кога ќе се прави убавина.Големите објекти заземаат многу простор.Производите се наредат до насекаде, и се загрижени за оштетување на машината.Нашата количка заштедува простор и е лесно да се движите.Тоа е еден од неопходните алатки за козметички салони.Во споредба со други коли на пазарот, нашата голема маса врвот количка има предности да се биде погоден за повеќе нови убавина инструменти и поширока примена опсег.Спецификации : Име на Производ : Убавина Инструмент Cart Panel боја : white Material : ABS+Компресирани дрво + iron Table големина : 52 * 40cm(20.5" x 15.7")Точка големина : 69 * 52 * 40cm(27.2" x 20.5" x 15.7")Тежина : 7kg Max капацитет : 50kg Scope на употреба : салон за убавина, бербер, studio Application опсег : 4 мали меурчиња во 3-та генерација, 3 мали меурчиња во 5 генерација, 7 мали меурчиња во 5 генерација, кислород инјектирање инструмент, etc Product карактеристики : супер голема маса, лесно да го инсталирате, со складирање box Features:Висок степен на заштита на животната средина материјал, убава и practical Strong компресија, силна носивоста.Молчи универзална тркала, рициново 360 ° push, молчи против блокирање, со паркинг сопирачка.Задебелена висока цврстина PC анти-пропадна панел, не е лесно да се остави гребнатини.Супер погодно за складирање кутија може да се одржи на сите видови на инструменти и мали објекти.Тоа е лесно да се инсталира и користи.Пакување листа : 1 x ABS салон количка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.