• Обновено
Seneca Педикир Количка Pedi Возен Количка Ноктите Салон Бањата Складирање Фиока, Бела/Пепел Дрво

Seneca Педикир Количка Pedi Возен Количка Ноктите Салон Бањата Складирање Фиока, Бела/Пепел Дрво

Оценката:
DEN 1632.00

Тековен
Во магацинот.

Специјално дизајнирани за педикир опрема.Acetone-отпорни. 2 Пространа фиоки и 1 врвот лента за брзо додаток за складирање.Lockable возен casters.Лесно собранието Производ СЛАБО : 24"(H) x 13.5"(W) x 16"(D).На Seneca Педикир Количка карактеристики елегантен дизајн со цврста, со бела основа и две различни акцент бои : сива пепел и пепел дрво.Оваа pedi количка е лесен за употреба и се движи и карактеристики три фиоки за брз додаток за складирање и четири возен casters за лесно на мобилноста.Оваа функционална но стилски педикир асистент може да направат вашиот живот полесно додека совпаѓањето со широк спектар на салонот decors.На 24" високи, ова е малку поголем pedi количка за проширена складирање опции.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.