• Обновено
Naln Уметност Дрвото на Животот Сон Catcher рачно изработени Dreamcatcher, Розова Сон Catcher со Светла, Сон Catcher со LED Светла, Класичен Сон Catcher

Naln Уметност Дрвото на Животот Сон Catcher рачно изработени Dreamcatcher, Розова Сон Catcher со Светла, Сон

Оценката:
DEN 345.60

Тековен
Во магацинот.

Животот на Дрвото Сон Catcher : Пинк кристал камења се исткаени во лиснато живот дрво, кое е многу украсни и има добра смисла.Сон catcher со LED светла.Висок Квалитет на Материјалите : Рака-плетени од висока јачина на полиестер предиво, ABS полиран движат монистра, метални прстени, како и природни пердуви по кадење третман.ГОЛЕМИНА:Вкупна должина : 25.6 во Круг со дијаметар : 6.3 во.Сон catcher може да донесе добар сон.Тоа е совршен занает подарок за деца, љубовници и пријатели како дар на љубов и изненадување за денот на Благодарноста, Божиќ, роденденот и други манифестации.Сон catcher, рачно изработени класичен сон catcher, розова сон catcher со светла, Сон catcher со LED светла, класичен сон catcher Традиционалните Сон Catcher рачно изработени Пердув Виси Дома Ѕид Декорација Занает Мајчин Американски Стил е совршен дома декор се користи за да направите убави соништа и нека кошмари исчезнуваат со појава на утринското сонце.Вкупна должина : 25.6 во Круг со дијаметар : 6.3 во вонредна сон филтрација, лош сон да бидат фатени во мрежата, и овозможува добар соништа да се лизга низ.Се верува дека ќе имате прекрасни соништа, бидејќи тие знаат дека начинот на кој преку мрежа - падна тивко преку.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.