• Обновено
UE-TECH DC24V 0.11 НА 80Kg ForceElectric Кревање Магнет Electromagnet Електромагнетниот 70x20mm

UE-TECH DC24V 0.11 НА 80Kg ForceElectric Кревање Магнет Electromagnet Електромагнетниот 70x20mm

Оценката:
DEN 1814.40

Тековен
Во магацинот.

1.Номинална Напон Номинална Моќност : 2.8 В. 2.Кревање Сила : 80 Kg/ 176 Lb/800 N. 3.Вкупно : 70*20mm. 4.Кабел Должина : 300мм. 5.Net Тежина : 263g;Пакет Содржина : 1 x Електромагнетниот Electromagnet.Вовлечени тип,DC electromagnet,цицање диск електромагнетниот, што се користи широко собранието линија,сортирање машина,механичка рака,експериментални објект,итн.нашата продавница, исто така, прифати ОЕМ или ODM на electromagnet цел,добредојдовте на вашето купување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.