• Обновено
MSS Ротари Електромагнетниот, Контра-стрелките на часовникот, 24.0 Volts DC Постојан () Должност, 1.88(48 mm) Кол X 1.04(26 mm) L - произведено во САД

MSS Ротари Електромагнетниот, Контра-стрелките на часовникот, 24.0 Volts DC Постојан () Должност, 1.88(48

Оценката:
DEN 6472.56

Тековен
Во магацинот.

Ротари Електромагнетниот, Контра-стрелките на часовникот, 24.0 VDC Континуирано (100% ) Должност, 1.88"(48 mm) КОЛ X 1.04"(26 mm) Л Монтирање : Двете завртки 8-32 (или M4 X 0.7) на задната плоча.Внатрешна Отпорност = 80.0 Ohms Вградени во Вратите Пролет Минимум Топлина Мијалник : Еквивалент на 6.0" x 6.0" x 0.125" (152 mm x 152 mm x 3.2 mm) Алуминиумска Плоча Почнувајќи Бруто вртежен момент : 7.0 Оз-Во (504 гр-cm) Пролет вртежен момент : 3.0 Оз-Во (216 гр-cm) Почнувајќи Нето вртежен момент : 4.0 Оз-Во (288 гр-cm) Вкупно Ротациона Удар : 40º.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.