• Обновено
Fockety Соларен Панел Полнач, Еколошки Компактен Соларен Панел, за Спорт Патување

Fockety Соларен Панел Полнач, Еколошки Компактен Соларен Панел, за Спорт Патување

Оценката:
DEN 443.76

Тековен
Во магацинот.

Висока Ефикасност Полнење : Тоа може да автоматско и брзо поставување на потребните тековни на вашата опрема и да се забрза процесот на полнење. 5 V USB Излез : Доаѓа со полнење преку USB порта, со обезбедување на доволно енергија за полнење на вашите мобилни уреди кога ќе наиде на моќ прекинување моменти.Широк Компатибилност : Целосно компатибилен за повеќето мобилни телефони или таблети.Тоа е исто така погоден за повеќето камери, рачен игри на конзоли, мобилни моќ банка, Bluetooth звучници и други уреди.Ексклузивно Соларна Енергија Полнач, безбеден и еколошки, се стави оваа единица под сонцето зрачења и поврзете го вашиот уред со USB cable (USB кабел НЕ е вклучен), тогаш тоа може да го испорача својот најбрз можен тековната за полнење директно, лесно да се.IP62 Водоотпорен : Можете да го полните вашиот уред и да уживаат на сончева светлина, во близина на базен или на плажа без било каква загриженост.Опис : Овој пренослив соларен полнач е дизајниран за одлични перформанси и преносливост, кои го прават тоа се совршено решение за сите видови на активности на отворено преносни моќ потреби.Лесен и пренослив, погоден за спорт, патување, кампување, планинарење и други активности на отворено.Каде што има сонце, таму е моќ!Функција : Ексклузивни Соларна Енергија Полнач, безбеден и еколошки, се стави оваа единица под сонцето зрачења и поврзете го вашиот уред со USB cable (USB кабел НЕ е вклучен), тогаш тоа може да го испорача својот најбрз можен тековната за полнење директно, лесен за употреба.Висока Ефикасност Полнење : Тоа може да автоматско и брзо поставување на потребните тековни на вашата опрема и да се забрза процесот на полнење. 5 V USB Излез : Доаѓа со полнење преку USB порта, со обезбедување на доволно енергија за полнење на вашите мобилни уреди кога ќе наиде на моќ прекинување моменти.Широк Компатибилност : Целосно компатибилен за повеќето мобилни телефони или таблети.Тоа е исто така погоден за повеќето камери, рачен игри на конзоли, мобилни моќ банка, Bluetooth звучници и други уреди.IP62 Водоотпорен : Можете да го полните вашиот уред и да уживаат на сончева светлина, во близина на базен или на плажа без било каква загриженост.Лесен и Компактен Дизајн : Прави лесно да се спакуваат во вашиот автомобил или чантата, и е совршен за патување, спорт, пешачење, кампување, beach, и други активности на отворено, донесете удобен полнење живот.Spezifikations : Боја : Како на сликите покажуваат Моќност : Макс. 10 W Излезна Порта : USB Соларни Излез : 6 V 1700m A Соларни Отворено Коло Напон : 6.8 V (Макс.) Соларни Краток Спој Струја : 1700m A (Макс.) Стабилизатор Цевка Оу.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.