• Обновено
Високо Водат Троседот Покрие Сомот Када Стол Покрие Пропадна Отпор Мебел Заштитник Водат Ткаенина Супер Мека Столица Капак (2 Пакет, Камила)

Високо Водат Троседот Покрие Сомот Када Стол Покрие Пропадна Отпор Мебел Заштитник Водат Ткаенина Супер Мека

Оценката:
DEN 1547.76

Тековен
Во магацинот.

Spandex,кадифе.Супер се Протега : Направена од трајни и високо spandex кадифени ткаенини, функција мека, богата, удобно и навремено слободни.Овие форма одговара на каучот опфаќа се внимателно конструирани да се вклопи во широк спектар на када стол големина и стилови.Форма Одговара : 1 пакет содржи 2 перница покрива, секоја маска се вклопуваат во када стол ширина : 26.3 да 28.7 инчи; када стол висина : 23.5 да 27.5 инчи; седиште должина : 17.5 да 21.5 инчи; ширина на седиште : 18.5 да 20.5 инчи.Функција-over-Моден : Нашата slipcovers одлуки трансформирање на вашата дневна соба полесно од било кога!Тие не само што се заштити вашиот мебел, но исто така може да се трансформира една стари, истрошени каучот во одлична централен на вашата соба.Напор Инсталирајте : Однесуваат на guildance за продажба на фотографиите на линија, или да го прочитате инсталација чекори на бренд картичка внатре во пакетот.Лесно да се стави на и да го користите бесплатно бесплатно форма на стапчиња за да внесете празно место помеѓу потпирач и седиште перници.Лесно Нега : Машина мие со ладна вода.Измијте посебно во нежни циклус.Користење на благи перење детергент.Не кајгана.Љубезно шопинг повеќе луксузни троседот slipcovers во Фламинго Стр продавница, направи забава со вашите деца и домашни миленици.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.