• Обновено
H. VERSAILTEX Стол Опфаќа 2 Парчиња Рака Стол Slipcover Мебел Заштитник Рака Стол Опфаќа за Дневна Соба, Богата Текстура Висока Spandex Мали Проверки Плетени Жакард (Стол, Јаглен ?

H. VERSAILTEX Стол Опфаќа 2 Парчиња Рака Стол Slipcover Мебел Заштитник Рака Стол Опфаќа за Дневна Соба, Богата

Оценката:
DEN 859.20

Тековен
Во магацинот.

2 ПАРЧЕ стил, лесно да се стави на и надвор, само да се стави на база покрие и седиште перница опфаќа издвоени за да се добие refresh визуелен ефект.За Нега На Настава. 2 ПАРЧИЊА СЕТ : Секој пакет вклучува еден сет (2 парчиња - телото и седиште опфаќа се одвоени за да добиете повеќе уредни стилови и гледа).Одличен избор за домови со деца и домашни миленици.Многу еластичен и изработка направи овие троседот опфаќа совршено се вклопуваат за повеќето големини, практична и естетска за вашата соба décor.Машина за перење со ладна, не кајгана, собори сува ниска и не железо.НЕ се ЛИЗГА : Напор да се инсталира на и исклучување (еснаф фотографии за продажба на страница), изграден со дебели еластична бендови да се покрие дното рабови и за целосна заштита, кавга слободен за навремено, чувајте ги остане во место цврсто, високо се препорачува за двете кожа и текстил троседот.Стол slipcover може да одговара на ширината меѓу 32-48 инчи.Поради различни следи или екрани, бои може малку поинаков како што гледам, но никогаш не се промени себе атракции.ЛЕСНО НЕГА : Машина перат за лесно грижа и одржување, посебно во ладна вода, на нежен циклус, не користете кајгана и железо.Навремено слободни за лесно одржување.Заштедите пари со продолжување на животот на вашите чаир, троседот, го направите вашиот стар мебел се појави сосема нов.Стол(32"-48"), Двојка(58"-72"), Софа(72"-96"), XL Троседот(96"-116").

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.