• Обновено
Nietzsche Шут Стакло - Филозофија Наставник - Филозофија Студент Подарок - Нихилист - Nihilism - Не Биде Кант

Nietzsche Шут Стакло - Филозофија Наставник - Филозофија Студент Подарок - Нихилист - Nihilism - Не Биде Кант

Оценката:
DEN 468.24

Тековен
Во магацинот.

Bottoms up на голема партија прилог!Им служи на мал десерт samplers, коктели, снимки, или стрелците.Тие се, исто така, одлично за мерење од соодветната количина на алкохол во мешани пијалоци.Секој стакло има 1.5 унци.Асортиман Детали : Десерт Шут Стакло.Материјал : Стакло Волумен : 1.5 oz. 2.75 инчи висок и 1.25 инчи дијаметар во основата машина за миење Садови Безбедно. **Дело се применува од страна на Ласерски топлина и притисок офорт. (Нема боја додадени).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.