• Обновено
Снег Џо Shovelution SJ-SHLV02 18-ВО Напорот за Намалување на Неуништив да се Загрози Поликарбонат Отпорен на Снег Лопата w/Пролет Assisted Рачка

Снег Џо Shovelution SJ-SHLV02 18-ВО Напорот за Намалување на Неуништив да се Загрози Поликарбонат Отпорен на

Оценката:
DEN 998.64

Тековен
Во магацинот.

Прашања, Текст 563563 да разговарате директно со Сонцето Џо експерт.ПОЛИКАРБОНАТ на НОЖОТ : Јасно, влијание-отпорни.УДОБНО : Ергономски Д-прстен се справи со костец,.ПРОЛЕТ-им ПОМОГНЕ на : Справи со дела како оратор точка – промени механика на расчистување, го намалува вирус.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Дава кревање потпора на долната страна да се укине поголема носивост со леснотија.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : i Improves држење на телото, ја намалува потребата да се наведнуваат.Стилот : 18-инчен Снег Лопата - Поликарбонат Оваа зима, искуство cutting-edge во снег расчистување технологија со СНЕГ ЏО SHOVELUTION, крајната вирус-намалување на снег со лопата пролет-им помогне на справи.Сега можете да лопата попаметни, не потешко да брзо и лесно да се добие снег надвор од вашиот начин.Нема повеќе кревање на тешки предмети со традиционалните лопата!Нема повеќе болка назад!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.