• Обновено
Компатибилен со Фосилни Мажите Генералот 6 44mm Smart Watch Бендови, Замена на Метални Ремени од не ' Рѓосувачки Челик стегачи за рака, за Мажите е Генералот 6/Генералот 5E 44mm

Компатибилен со Фосилни Мажите Генералот 6 44mm Smart Watch Бендови, Замена на Метални Ремени од не ' Рѓосувачки

Оценката:
DEN 220.08

Тековен
Во магацинот.

Специјално дизајнирани бендови за 22mm фосилни П Генералот 5 Замена ремени-Гарет HR/Carlyle HR/Julianna HR/Мажи е Генералот 5 E 44mm, стил комбиниран луксузен со елеганција.Високо квалитетен материјал : бендот се состои од премиум 316 L не ' рѓосувачки челик кој се полира со голем број на процеси и обоени со вакуум позлата.Значи тоа е повеќе од абење и отпорност-отпор, и никогаш нема да rusty.ПРИЛАГОДЛИВИ Одговара на зглобовите од 6.5"-8.5".Ако треба да се скрати бенд, тоа е лесно да го направите тоа сами внимателно со отстранување алатка опфатени со полнење; Можете исто така да се направи тоа од jeweler да ги отстраните линковите.Усвојување на единствен двојно копчето виткање затворач, Лесно и директно инсталирање,цврсто затворен, и да се спречи олабави автоматски, безбедна и убава.Пакет : 1*метал бенд со алатка,45-Ден безусловна пари назад,18-месечна гаранција за квалитет на прашања поврзани и живот по мерка на клиентите на услуги обезбедени од страна Ruen Tech.Answer : ___________________________ Note : Ова 22mm бендот НЕ е ЗА Фосилни Жените Генералот 5 E 42mm&Генералот 4 П Потфат МЕНАЏМЕНТОТ на Бендот.Компатибилен со : Фосилни Мажите Генералот 5 E 44mm ft Fossil Генералот 5 Гарет човечки ресурси на Фосилни Унисекс Генералот 5 Јулијана HR Smartwatch Фосилни Унисекс Генералот 5 Carlyle HR Smartwatch Фосилни Спорт Smartwatch-Случај Големина 43mm(не за 41mm) Фосилни Мажите Генералот 4 П Explorist HR Smartwatch Фосилни Мажите Генералот 3 П Explorist Smartwatch Фосилни Минималистички Три/Фосилни Минималистички Три/Две Фосилни Мажите Smartwatch Генералот 4 екран осетлив на допир Види Фосилни П Талкаат Генералот 2 & Генералот 1 Smartwatch Фосилни П Основач Генералот 2 & Генералот 1 Smartwatch Фосилни Мажите Патнички Три Smartwatch Фосилни П Crewmaster Хибрид Smartwatch Фосилни П Маршал Генералот 2 Smartwatch.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.