• Обновено
AnnodaHulo Случај Компатибилен за Apple Види 38mm,Меки Силиконски Сите Околу Заштитна Маска Shockproof Браник за Apple iWatch Серија 3/2/1 - Сина

AnnodaHulo Случај Компатибилен за Apple Види 38mm,Меки Силиконски Сите Околу Заштитна Маска Shockproof Браник

Оценката:
DEN 1581.60

Тековен
Во магацинот.

Специјално дизајнирана за Apple Види 38mm Серија 3/2/1,Сите околу Заштитни Случај може да го спречува вашиот види од прашина,отпечатоци од прсти и гребнатини.Оваа мека TPU случај е ултра-тенок.Овој случај се опфатени целосна пред и криви рабовите на iwatch,нудат комплетна заштита на вашиот apple види против капка и пад.Персонализирајте го вашиот стил и да се направи вашиот apple види рака и не е потребна промена.Лесно за инсталација и отстранување,не е проблем за повеќето accasion.Целосен пристап до сите контроли,копчиња,сензори и i Watch карактеристики, без да се отстрани случај,одговара на вашиот Apple се Види многу добро.Шарени граници се повеќе модерни и ви даваат повеќе избор за вашиот i Watch.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви се исполнат на секое прашање.Одговор во рок од 24 часа.Shockproof Заштитник Покрие Направи на Apple се Види Серија 5/4/Серија 3/Серија 2/Серија 1. Карактеристики : Тенок и лесен,одговара на Apple се Види многу добро.Тенки и Меки,трајни и флексибилни,ги штити види против гребење.Брза и лесна инсталација, нема потреба да се отстрани случај пред менување бендови или полни.Кога инсталирате браник случај, ве молиме да го отстраните бенд од вашиот apple види прв.Пакет 1 x Види Случај (Apple се Види и да се види бендови НЕ се вклучени).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.