• Обновено
Bestig Бенд Компатибилен за Apple Види 42mm 44mm 45mm, Вистинска Кожа Замена Рака за Серија 7 6 SE 5 4 3 2 1, Спортски & Издание (Ретро црвеникаво-Кафеава Бенд+Црна Конектор)

Bestig Бенд Компатибилен за Apple Види 42mm 44mm 45mm, Вистинска Кожа Замена Рака за Серија 7 6 SE 5 4 3 2

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Одговара Големина : се Вклопува 5.9"-8.4" (150mm-215mm) зглобовите, тоа е погоден за мажите и жените.Го види бендот има многу дупки, кои може да се прилагоди за да одговара на вашите големина.Материјал : Направен од врвни Жито Кожа, кожа бенд е мека и издржливи, давајќи удобно чувство на допир.Тоа е одличен квалитет и нема да се даваат какви било штети на вашата кожа.Конектор : нерѓосувачки челик конектор е совршено поврзани помеѓу види и на рака, што може да се заклучи види цврсто и е лесно да се инсталира и да ги отстраните.Дизајн : Вистинска кожа со модерен изработка направи да изгледате уникатна и привлечна.Шарени опции за различни тимови.Апликации : Таа е погодна за работното место, семејство вечера, пријатели, собирање на сите видови на активности и слободно време на спортот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.