• Обновено
Вистинска Кожа Види Бенд Компатибилен со Apple Види

Вистинска Кожа Види Бенд Компатибилен со Apple Види

Оценката:
DEN 2337.60

Тековен
Во магацинот.

ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ - Купи со доверба со нашиот избор на официјално лиценцирани производи.КОМПАТИБИЛЕН Со сите серија на Apple Watch - 38/40/41mm & 42/44/45mm Големини на Располагање.ДВЕ ПАРЧЕ СЕТ - Одговара на Повеќето Зглоб Големини - КРАТОК За врвка за околу големини 5.5" 7" ДОЛГО - За врвка за околу големини 6.5" 8".WATCH НЕ се ВКЛУЧЕНИ - се надеваме дека веќе имате го види, бидејќи тие се неверојатни, и мислиме дека нашиот бенд ќе совршено се надополнуваат вашиот види!.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - На врвот жито зеленчук-пржен кожа обезбедува непречено удобно се чувствуваат, и не ' рѓосувачки челик затворач обезбедува безбедност и стил за софистицирани фан.На детали во брендирани тим логото обезбедува убав контраст со бендот.На врвот на жито, масло пржен кожа обезбедува непречено удобно се чувствуваат и нерѓосувачки челик затворач обезбедува безбедност и стил за софистицирани фан.На детали во брендирани тим логото обезбедува убав контраст со бендот додека покажува афинитет во сосема луд начин.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ - Лиценцирани производ на Афинитет Бренд Партнери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.