• Обновено
YSSNH Компатибилен со Apple Види Бендови 38mm 40mm iWatch Бендови 44mm 42mm за Жените, Тенка Тесен Меки Силиконски Спорт Замена Wristband за iWatch Серија SE 1 2 3 4 5 6, Мажи

YSSNH Компатибилен со Apple Види Бендови 38mm 40mm iWatch Бендови 44mm 42mm за Жените, Тенка Тесен Меки Силиконски

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Компатибилен Модел : Younsea тенок силикони бенд е компатибилен со Apple Види Серија 1, 2, 3, 4, 5, 6, SE. (38mm/40mm е погодна за 5.1"-7.0" зглобовите, 42mm/44mm е погодна за 5.9"-7.9" зглобовите).Високо-квалитетни Материјали : Избраниот висок квалитет со силиконска материјали не само водоотпорен и sweatproof но, исто така, нежна и мека на допир.Тоа е најдобар избор за спорт или вежби.Повеќе Избори : Постојат 12 најпопуларните бои за да изберете од, и може да се меша бои за да се создаде уникатен стил.Тоа е идеален за секојдневно носење и вежбање.Мулти-дупка Дизајн : На porous дизајн ви овозможува да се види бенд кој знае подобро.Мулти-дупка дизајн може да се прилагоди на должината слободно.Вие не треба да се грижите дали вашиот зглоб е голем или мал.Алатката-бесплатно за Инсталација : третата генерација конектор дизајн го прави Younsea ремени повеќе погодна за вашиот види од други ремени, едноставна и директна инсталација, и со еден клик отстранување. -По купување на рака, што услугата ќе ја Younsea тим обезбеди?.Било Какви Прашања Ќе Се Одговори Во Рок Од 24 Часа.и е посветена на обезбедување на клиенти со најдобра услуга. -Како да се избере соодветна големина?. 38mm/40mm големина : Погоден за 5.1"-7.0" (130mm-180mm) зглоб;. 42mm/44mm големина : Погоден за 5.9"-7.9" (150mm-200mm) зглоб;. -Како да се јавите на по-продажбата на Younsea тим?.Можете да испратите порака преку цел страна, ние ќе ви помогнат да се справи со тоа побрзо и да ви даде задоволни решение.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.