• Обновено
Компатибилен со Garmin Forerunner 245 645 Бендови Замена Додаток Спорт Цветен Силикони Нараквица, 6Pack Рака Бенд за Forerunner 645 245 Музика Smartwatch, Мека и Издржлив

Компатибилен со Garmin Forerunner 245 645 Бендови Замена Додаток Спорт Цветен Силикони Нараквица, 6Pack Рака

Оценката:
DEN 335.52

Тековен
Во магацинот.

♪КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ - Посебни designd Замена Бенд за Garmin Forerunner 245 Forerunner 245 Музика/ Garmin Vivoactive 3 Music/ Vívomove HR/Forerunner 245 / Forerunner 645 Музика Smartwatch. ♪Совршен Материјал - На Garmin Forerunner 245 бендови се направени од издржлив и флексибилни Силикони со мазна завршница.Тие се меки , лесни и безбедно да се носат.Исто така, пот, дожд, поздравниот, отпорен на вода.Најдобро за висок интензитет на вежбање и спиење следење, никогаш не исчезнат или слабо. ♪Дише - дупки На бендот го прави повеќе удобен за носење и ја прави вашата кожа здив слободно .Вентилација Дупки Дизајн го прави тоа, носат ладен и сув, по што се потам во текот на спортот. ♪Тока Дизајн - Погоден за врвка за околу 5.51"- 8.5 ".На Forerunner 245 wristband со Нерѓосувачки Челик Тока за да се осигура вашата види безбеден за време на напорни вежби и врвка на држачот за да се обезбеди дополнителни должина.Не грижете се за испаѓање вашите скапоцени Види. ♪Доживотна гаранција - Сите ECSEM производи се проверува еден по еден пред да го испратите до магацинот, ве молиме да бидат сигурни и да уживаат во шопинг.ако ви се неисправни објектот, ве молиме контактирајте го нашиот е-пошта по прв пат,.ние сме одговорни за сите квалитет на прашања поврзани со ЗАМЕНА или ВРАЌАЊЕ на средствата.за Garmin Forerunner 245/ Forerunner 245 Музика Smartwatch.за Garmin Forerunner 645/ Forerunner 645 Музика Smartwatch.за Garmin Vivoactive 3/ Vivoactive 3 Музика Smartwatch.Garmin Vivomove/ Vivomove HR Smartwatch.Garmin Vivomove 3 Smartwatch.Garmin Vivomove Luxe Smartwatch.Garmin Vivomove Стил Smartwatch.Huami Amazfit GTS Smartwatch.Amazfit Bip Smartwatch A1608 Smartwatch.Тие се меки , лесни и безбедно да се носат.Исто така, пот, дожд, поздравниот, отпорен на вода.Бизнис, Работа, Формално Eventsand 24-часа day & night wearings.Како свадба, Купување, Забава, или други дневни настани.Се комбинираат со модата и секојдневен карактеристики, погоден за сите прилики.ДОДАДЕТЕ ПОВЕЌЕ БОИ НА ВАШИОТ WATCH - E ECSEM 20mm Брзо Ослободување Меки Силиконски Види Бенд Компатибилен со Garmin Forerunner 245 645/Forerunner 645 245 Музика Smartwatch.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.