• Обновено
CA0098 Хамбургер Кожа Smart Watch Бенд Рака за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (18mm)

CA0098 Хамбургер Кожа Smart Watch Бенд Рака за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (18mm)

Оценката:
DEN 1151.76

Тековен
Во магацинот.

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (18mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0098 Хамбургер Кожа Smart Watch Бенд Рака За рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (18mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.