• Обновено
TOOLAIK Флорални Бендови Компатибилен со Samsung Активен 2 Види Бенд 40mm /44mm,Активни се Види Бенд 40mm, 20mm Силикони Види Бендови за Жените и Мажите,за Samsung Галакси Види Бенд 42mm/?

TOOLAIK Флорални Бендови Компатибилен со Samsung Активен 2 Види Бенд 40mm /44mm,Активни се Види Бенд 40mm,

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

✅【Бендови Широко Компатибилен】20mm види бенд може да се користи да се замени за samsung галакси watch 4 бенд 40mm 44mm,галакси watch 4 класичен бенд 42mm 46mm,активни се види бенд 40mm,галакси активен 2 види бенд 40mm,галакси види активен 2 бендови 44mm,галакси види бендови 42mm,галакси watch 3 бендови 41mm,опрема спорт бенд,опрема s2 класичен бендови,и за garmin vivoactive 3 види бендови,за amazfit bip види бенд,за gizmo види бенд замена,им Даде на вашиот види нов изглед. ✅【Нов Дизајн】20mm види бенд за жени човек направен од премиум силиконски материјал,со напредно печатење занает,специјализирана за прашањата на исчезнува и пилинг off.Пот & отпорен на вода и издржливи,Многу лесни, Fiexible.Многу меки и удобни за носење. ✅【Повеќе Убави Моделот Печатење】Имаат различни fashinable и убава шема,да ги красат вашата smart watch и на вашето расположение,погодна за многу наврати и најдобар подарок за жени, девојки и frinds.Дајте му на вашиот паметен види прекрасна дополнување и промена на изгледот на вашиот види само со замена надвор ремени. ✅【Лесен за Инсталација и Отстранување】20mm брзо ослободување види бендот доаѓа со пролетта гкл на двата краја,Лесно да се клип на и да ги отстраните од страна на рака, без алатка,И опремени со резервни брзо ослободување прекинувачи за вас,Можете лесно да се разменуваат различни бои за samsung види бенд за да одговараат на вашите тимови и за различни прилики, Дали слободното време и за статистика, фитнес и партија. ✅【 Одлична Услуга По Продажбата 】Toolaik обезбеди прекрасно шопинг искуство,Доколку постои било каков проблем при користење на оваа за Samsung smart watch бендови,Само нас контакт и ние ќе ги нудат совршено решение веднаш.Клиент е среќен шопинг искуство е најважно за нас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.