• Обновено
Plantronics CS520 Binaural Безжични Слушалки Систем со EHS Кабел АПЦ-43, Пакет за Cisco Телефон Системи

Plantronics CS520 Binaural Безжични Слушалки Систем со EHS Кабел АПЦ-43, Пакет за Cisco Телефон Системи

Оценката:
DEN 3838.80

Тековен
Во магацинот.

Over-the-раководител binaural (покрие двете уши) безжични слушалки, со Енергетски Ефикасни Адаптивни енергетски Систем за да се Оптимизира Опсег & Време на Разговор.Конференција Во До Три Дополнителни CS500 Или Savi Слушалки & Нови Слушалки Може да Претплатени Со Едноставно Приклучните Слушалките.Бучава Поништување на Микрофон ја филтрира Бучавата Од Позадината & Enhanced Дигиталното Процесирање на Сигналот (DSP) Дава Повеќе Природни Говорни Звуци.Voice-Посветен DECT 6.0 Технологија Елиминира Wi-Fi Мешање, исто Така, Опремени со Напредна Wideband Аудио, МАЧКА-iq Технологија.Производ # 84692-01(CS520 Слушалки) Производ # 38350-13(EHS Кабел за Cisco Телефони) На Plantronics CS520 е на над-the-раководител binaural (покрие двете уши) безжични слушалки, со нови современи слушалки дизајн, премија wideband аудио квалитет, безжични мобилност, рационализација база и подобрени перформанси сите со иста стабилност за безжични продуктивноста, кој има направено КС серија најдобри продавачот.Тоа карактеристики безбедна фитинг headband за целиот ден удобност мерење 92 грама, кои ви даваат до 350 метри (100 Метри) на опсег за да се скитаат вашата канцеларија, и батеријата направен да трае во текот на целиот ден со 9 часа време на разговор.На Plantronics 38350-13 е електронски кука се префрлите на АПЦ-43 адаптер за Cisco 38350-13. Оваа опција доставуваат по електронски пат со вашиот телефон и со тоа се елиминира потребата за HL10 handset lifter.CS520 Слушалки Карактеристики : - се Поврзува со : Deskphones - 1.9 GHz, Cordless Слушалки за телефон со DECT 6.0 Технологијата DECT Security certified - Добивка Мобилност - Multitask & Hands-Free До 350 Метри (100 Метри) - One-Touch Повик Одговарање / за Крај, Волумен, Исклучете & Флеш Контроли - Енергетски Ефикасни Адаптивни енергетски Систем за да се Оптимизира Опсег & Време на Разговор - Конференција Во До Три Дополнителни CS500 Или Savi Слушалки - Нови Слушалки Може да Претплатени Со Едноставно Приклучните Слушалките - Бучава Поништување на Микрофон ја филтрира Бучавата Од Позадината - Voice-Посветен DECT 6.0 Технологија Елиминира Wi-Fi Мешање - Enhanced Дигиталното Процесирање на Сигналот (DSP) Дава Повеќе Природни Говорни Звуци - Напредно Wideband Аудио, МАЧКА-iq Технологија Електронски Hookswitch Кабел АПЦ-43 Feautres : - Овозможува Далечински / One Touch Контроли со Слушалки & ја Елиминира Потребата за HL10 Lifter Работи Со Следниве Cisco Телефон Системи : - 6945, 7821, 7841, 7861, 7942 G - 7945 G, 7962 G, 7965 G, 7975 G - 8841, 8845, 8851, 8861, 8865.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.