• Обновено
ZZNNN Мини TWS Намалување на Шумот Bluetooth 5.0 Уво Приклучоци, Фитнес, Јога Професионални во Уво Слушалки,TWS Безжична Earbud Слушалки за во Уво Слушалки (Боја : Црна)

ZZNNN Мини TWS Намалување на Шумот Bluetooth 5.0 Уво Приклучоци, Фитнес, Јога Професионални во Уво Слушалки,TWS

Оценката:
DEN 969.60

Тековен
Во магацинот.

[Вистински Безжична] : Каже збогум на традиционални кабли, Bluetooth конективност, допрете контроли, како и лесно поврзување на вашиот уред во само неколку чекори.Најновата верзија на Bluetooth 5.0 ви дава ново искуство со подобра конекција брзина и стабилност од претходните верзии на Bluetooth. [Интелигентни Намалување на Шумот] : На повеќето интелигентни намалување на шумот на владата, adaptive намалување на шумот (чиста АНГ), ако не е секогаш патување, секогаш ќе бидат на бучава, ова слушалки, ќе ви обезбеди со квалитетот слушање искуство за да се избегне пречки. [One-touch дизајнира, one-touch Siri] : Можете да одговорите/крај повици, репродукција/пауза музика, игра следната песна, и да биде лесно за употреба. [IPX7 водоотпорен] : IPX7 водоотпорен стандард, можете да пливаат мраз за време на вежбање, исплакнете, поројниот дожд или пот.Ако ви треба било каква помош, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.IPX7 Водоотпорен : тоа погоден за плитки пливање.Не грижете се за тоа повеќе кога ќе се во поројниот дожд.

Параметри на производот

Single Earphone Weight:
4g
Charging Box Weight:
70g
Earphone Size:
29mm*12mm*23mm
Charging Box Size:
117mm*30mm*30mm
Bluetooth Version:
V5.0
Support Protocol:
Headset(HFP2.1), Hands-free(HFP1.6), A2DP1.3, AVRCP1.6
Audio:
AAC, mSBC, SBC and CVSD audio coding and decoding
Microphone:
Yes
Waterproof:
IPX7
Earphone Battery Capacity:
40mAh
Charging Box Battery Capacity:
400mAh

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.