• Обновено
Oculus Потрагата 2 Контролори Пиштол Акции Пиштол и Пушка Плус Батеријата Клипови Пакет

Oculus Потрагата 2 Контролори Пиштол Акции Пиштол и Пушка Плус Батеријата Клипови Пакет

Оценката:
DEN 2159.76

Тековен
Во магацинот.

【Цел подобро во VR】 : VR пиштол акции направи виртуелна реалност снимање игри многу повеќе извонредно, физички бара, и реални.Згора на тоа, тие може да го подобри вашиот цел драстично и ви даде предност во однос на вашите противници.Цел одредување на вашата знаменитости, како никогаш пред и искуство виртуелната реалност, на еден нов начин!. 【Чувствуваат Игра】 : Вашиот контролори може да ви донесе надвор од потопување поради неусогласеност предизвикува предмети да се движат unrealistically.Со користење на овој парк ќе се елиминира овој проблем додека го држите две раце предмети во совршен, стабилен усогласување!. 【Без мака Еден-чекор Инсталација】 : Ние не треба се земе време да се соберат, само го стави во право позиција, тогаш еден притиснете и заврши.Нема повеќе време збунети и си го цица тука, треба да уживајте во вашата игра. 【Ергономски Прстот】 : Удобност и во согласност чекање,ова помага да се задржи во согласност контрола дури и подобро во игра .Целосен пристап до сите копчиња и thumbsticks,даваат пореалистичен се чувствуваат. 【Контра Тежина】 : Батеријата пакет работи како контра тежина за да го поместите центарот на рамнотежа до средината на слушалки, па тоа е на врвот на главата на не на лицето, образите или носот изработка на слушалки повеќе удобен за носење.Преземе Сите Вашата Стрелецот Игри На ext Ниво!Снимање игри се некои од најпопуларните игри во VR.VR пиштол контролори додадете ниво на потопување не можете да се со вашите редовни VR контролори.Вистинска големина го прави за повеќе удобен, стабилен и реален снимање.Тука е совршен виртуелната реалност игри додаток за да го додадете вашиот арсенал.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.