• Обновено
caseroxx GPS-Случај за Garmin Camper 770 LMT-D, (GPS-Случајот со Патент и Еластична Бенд во Црна боја)

caseroxx GPS-Случај за Garmin Camper 770 LMT-D, (GPS-Случајот со Патент и Еластична Бенд во Црна боја)

Оценката:
DEN 1137.60

Тековен
Во магацинот.

GPS-Случај за Garmin Camper 770 LMT-D. Висок квалитет caseroxx GPS-Случај црна.Овој случај го штити вашиот Garmin Camper 770 LMT-D оптимален и да изгледа добро.Материјал : На случај е направен од синтетички влакна.Испорака содржина : Нова caseroxx GPS-Случај за Camper 770 LMT-D во црно.GPS-Случајот со патент и еластична бенд за Garmin Camper 770 LMT-DThis висок квалитет на GPS-Случај направени од синтетички влакна обезбедува вашиот Camper 770 LMT-D совршена заштита и изгледа одлично.GPS-Случај дава вашиот уред со потребната заштита за време на транспорт, складирање или пешачењето надвор.Производ details GPS-Случај за Garmin Camper 770 LMT-DPremium caseroxx GPS-Случајот со патент, еластична бенд и складирање оддел во black The Случај ја штити вашата Camper 770 LMT-D оптимално и изгледа good Material : На случај е направен од синтетички fibre Delivery содржина : Нова caseroxx GPS-Случај во црно за Camper 770 LMT-D јасно пакување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.