• Обновено
AHUOZ Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави за iPad 2/3/4(9.7 Инчен,2011/2012) Заштитна Маска Солиден Трајни Стојат Shockproof Заштитна Маска Погоден за iPad 2/3/4(9.7 Инчен,2011/2012) (Боја : Црв

AHUOZ Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави за iPad 2/3/4(9.7 Инчен,2011/2012) Заштитна Маска Солиден Трајни

Оценката:
DEN 1437.60

Тековен
Во магацинот.

Солиден трајни стојат shockproof заштитна маска Погоден за i Pad 2/3/4(9.7 инчен,2011/2012).Вграден-во мирување, можете да уживате во пишување, игри или гледање на видеа.Обезбедува совршена заштита од случаен капки, гребнатини, влијанија и прашина, помага да се задржи вашиот таблет во нејзината оригинална убавина.Четири агол амортизирање обезбедува целосна тело за заштита за вашиот таблет.Висок квалитет не-токсични силикони ракав не само што не е shockproof и трајни, но исто така и удобно на допир.Сите копчиња, контроли, и пристаништа, лесно може да се пристапи без отстранување на таблета од случајот.Функција : 1. Мултифункционален таблета заштитна маска, погоден за i Pad 2/3/4(9.7 инчен,2011/2012) 2. потпирачот погодно за гледање видеа, се соочуваат со време, конференции, пишување и отворено work3. Супер здрав и Лесен За Носење,Обезбедува совршена заштита за вашиот таблет против шокови, штети, dusts и scratches4. Три-слој структура на премијата шок-апсорбирање на силиконски и издржливи тешко поликарбонат го издржат случајно капки, испакнатините, и shock5. Прецизни cutouts овозможи целосен пристап до сите функции (копчиња, звучници, камери,полнење пристаниште)Пакет се Вклучени : 1xdropproof Case Tablet не се вклучени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.