• Обновено
Соке Новиот iPad Про 11 Случај 2020 & 2018 со Молив Носителот - [Полно Тело за Заштита на + Apple Молив Полнење + Авто Разбуди/Спиење], Мека TPU Задниот Поклопец за 2020 iPad Про 11 инчен

Соке Новиот iPad Про 11 Случај 2020 & 2018 со Молив Носителот - [Полно Тело за Заштита на + Apple Молив Полнење

Оценката:
DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Дизајниран за Новиот i Pad Про 11" - Исклучиво наменета за Најновиот i Pad Про 11" 2020 & 2018. Дизајниран за Apple Молив Магнетни Прилог - Изградена-во Apple Молив носителот, компатибилни со Apple Молив магнетни приврзаност и полнење карактеристики (Apple Молив НЕ е вклучен).Дизајниран за Целосна Заштита - Мека TPU назад школка заштита на вашиот i Pad Про 11" од шокови, капки и влијанија.Мека микрофибер поставата со СТП кожа надворешноста, спречување на вашиот таблет од рбет.Дизајнирани за Стабилен Стенд - лесно Можете да проп до ipad со двојна стои позиции за да уживаат во повеќето удобно тастатурата-пишување и филм-гледање.Дизајниран за Авто Sleep/Wake - Со вграден магнети, автоматски се буди или става вашиот уред да спијам кога капакот е отворена и затворена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.