• Обновено
Прирачник Зум Објектив, Сите Метални 420‑800mm Висока Јачина Мулти MC Слој Долго Фокусот на Објективот на F8.3-16 за ПИ Планината Камера

Прирачник Зум Објектив, Сите Метални 420‑800mm Висока Јачина Мулти MC Слој Долго Фокусот на Објективот на F8.3-16

Оценката:
DEN 2651.76

Тековен
Во магацинот.

420‑800mm Зум : Со 420‑800mm супер telephoto, telephoto леќа е добро за снимање далечните предели, дивиот свет, концерти, птица набљудување, итн.Висока Јачина : Прирачник за зумирање тип, сите метални структура, оптичко стакло, исто така, има мулти слој MC слој за подобро сила и влијание resistence,.УВ Филтер : Себе содржи УВ филтер за намалување на сина предизвикани од ултравиолетово, помага да се подобри на јасност и боја намалување ефект.Лесно да се Носат : Висок квалитет на алуминиум легура тело со исклучителна текстура, компактна форма и јачина на звук дизајн, лесно да се носат, исто така, може да бидат поправени од страна на заградата прстен.Адаптер Прстен : објективот себе е T2 планината, која може да се инсталира на телескоп за месечината набљудување, итн.Користење вклучени адаптер прстен, тоа може да се инсталира на ПИ планината SLR камера за снимање далечни објекти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.