• Обновено
Fujinon XC15-45mmF3.5-5.6 OIS PZ Леќа - Црна

Fujinon XC15-45mmF3.5-5.6 OIS PZ Леќа - Црна

Оценката:
DEN 7175.76

Тековен
Во магацинот.

23-69 Mm противвредност.Првиот електричен-напојува зум Објектив за x планината.Минимална работи на растојание од само 5cm, идеален за јасно close-up снимки.Околу 4.8 oz (136 G).Компатибилен со сите x серија камери.Леќа Тип : Широк Агол, Telephoto.Првиот електричен-напојува зум објектив за x планината.Објективот има минимален работен растојание од само 5cm, идеален за јасно close-up снимки.Непречено електрични-напојува зумирање механизам кој започнува од широк агол 23mm крај (35mm филм формат еквивалент) дава слобода во состав обликување на мирни слики и видео.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.