• Обновено
Леќа, Fisheye Леќа, Видео Запис Патување за Камерата Живот Рекорд

Леќа, Fisheye Леќа, Видео Запис Патување за Камерата Живот Рекорд

Оценката:
DEN 282.96

Тековен
Во магацинот.

1.8 mm, 180° широк агол одбор објектив за CCTV камери има стандард M12x0.5 тема.Погодна за двете 1/3inch и 1/4inch CCD чипсети, со отворот на F2.0. Направен од висок квалитет на метални материјали,издржливи во употреба.Професионална изработка, висока чувствителност, висока сигурност.Стандард M12x0.5 тема ,слика формат за двете 1/3inch и 1/4inch CCD. 1.8 mm, 180° широк агол одбор објектив за CCTV камери има стандард M12x0.5 тема.Погодна за двете 1/3inch и 1/4inch CCD чипсети, со отворот на F2.0. Направен од висок квалитет на метални материјали,издржливи во употреба.Професионална изработка, висока чувствителност, висока сигурност.Стандард M12x0.5 тема ,слика формат за двете 1/3inch и 1/4inch CCD.Спецификации : Состојба : Бренд New Material : Metal Color : Black Angle на Гледање : 180°Фокусна Должина : Околу.1.8 mm Format : 1/2.5 inch F/No : 2.0 Планината Тема : M12x0.5 Iris : Fixed Package Тежина : Околу.8g/0.3 oz Package Листа : 1 * Fisheye Објектив.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.