• Обновено
Canon RF 24-105mm f/4L is USM Леќа (Меѓународен Модел) 2963C002

Canon RF 24-105mm f/4L is USM Леќа (Меѓународен Модел) 2963C002

Оценката:
DEN 4776.00

Тековен
Во магацинот.

Компактен, високо-квалитетни Леќа со широк зум опсег за EOS Р систем.Светла, постојано f/4.0 зум Објективот.Првиот L-Серија Леќа со Нано USM.Контрола прстен за директно поставување промени.Оптичка стабилизација на сликата во до 5 Запира* на тресат Корекција.RF 24-105mm f/4 L is USM од Canon е широк агол на краток telephoto зум карактеризира со својата постојана f/4 максимална бленда.Идеален за употреба во речиси секоја ситуација, ова зум е потпомогната од пет-стоп-ефективна стабилизатор на сликата за да се минимизира појавата на камерата се тресат за поостри рачни слики.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.