• Обновено
7artisans 25мм/35mm/50mm Т1.05 Голем Отвор Cine Леќа Широк Агол Прирачник се Фокусира Ниска Дисторзија Мини Кино Леќа (50mm Т1.05, за Fuji X)

7artisans 25мм/35mm/50mm Т1.05 Голем Отвор Cine Леќа Широк Агол Прирачник се Фокусира Ниска Дисторзија Мини

Оценката:
DEN 10320.00

Тековен
Во магацинот.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Т1.05 ДЕ-КЛИКНЕ ГОЛЕМА БЛЕНДА : де-кликне отворот прстен дизајн може да гарантира тивко и мирно искуство видео снимање.И Т1.05 големи отворот може да се обезбеди пониско ISO и побрзо shutter speed дури и при слаба светлина средини.ЛЕЌАТА НЕ е во ПРИЛОГ : Ова е ПРИРАЧНИК ЛЕЌА и треба да им се овозможи "М режим" се претвори во "Ослободување shutter без објектив" во функција на камерата поставување.НИСКА ДИШЕЊЕ ЕФЕКТ:Со подобрување на леќа структура дизајн, cine леќа има голема контрола на дишење ефект кој може да го намали фокус shift кога фотографирате. 270° фокус фрли : Со де-кликне фокус прстен дизајн и 270° фокус фрли, ќе можат да се фокусираат повеќе точно од предметот во текот на снимањето.КРЕМ BOKEH & ЖИВОПИСНИ СЛИКА : Опремен со голем отвор на Т1.05 и 13 парчиња отворот ножеви, на 7artisans cine леќа може да се направи на сликата сликовито и постигнување на крем bokeh.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.